Malaga Post 🇪🇸📰4️⃣

To był prawdziwy „challenge day”. Przy śniadaniu dziewczęta zainicjowały wyzwanie – mówiący powinien powinien każdą frazę powtórzyć dwukrotnie. Do zabawy włączyła się spora grupa, co skutkowało ogólną wesołością w naszej ekipie. Kolejny challenge przygotowała dla nas strona hiszpańska. Spotkaliśmy się w Museo Malaga, gdzie przystąpiliśmy do ciekawego zadania. Nasze zespoły miały po opisie (oczywiście w języku angielskim) rozpoznać i odszukać obrazy znanych hiszpańskich malarzy wiszące na całym pietrze tego pięknego muzeum. Wyzwanie nie było łatwe, ale poradziliśmy sobie bezbłędnie, przy okazji ucząc się, że w takim miejscu można spędzić przyjemnie czas. Bo wędrówka wśród uznanych dzieł to prawdziwy relaks dla duszy. A trzeci challenge to droga do Muzeum – Domu narodzin Pabla Picassa i odnalezienie jego grafik wśród różnych obrazów. Lubimy taką aktywność!

Dzień zakończyliśmy spacerem i odpoczynkiem przy El Palo y Pedegalejo🌞

Jutro czekają nas nowe wyzwania…