Malaga Post 🇪🇸📰3️⃣

Kolejny intensywny dzień za nami. Zaraz po śniadaniu wyruszyliśmy ręka w rękę i noga w nogę z rówieśnikami z Hiszpanii na warsztaty (live drawing workshops). A ponieważ Malaga położona jest na wzgórzach, aby dotrzeć do celu, musieliśmy okrążyć jedno z nich⛰️. Droga obfitowała w przecudne widoki. Widzieliśmy np. budzący się do życia port (bo pewnie nie wiecie, ale słońce tutaj wschodzi po 8, czyli akurat wtedy, gdy my udajemy się na śniadanie) czy arenę, na której odbywały się corridy🐂. Miejscem naszych działań były Alcazaba i Teatro Romano. W polsko-hiszpańskich zespołach wybieraliśmy obiekty, które następnie próbowaliśmy przenieść ma papier🏟️. To było bardzo inspirujące doświadczenie, bo łączyło działania plastyczne na świeżym powietrzu z doskonaleniem języka angielskiego i aktywnością fizyczną. Znów z żalem żegnaliśmy się z koleżankami i kolegami z Colgio El Monte, ale wiemy, że wkrótce będziemy znów współpracować. Piękne popołudnie spędziliśmy na słonecznej plaży w centrum Malagi🏖️.