Malaga Post 馃嚜馃嚫馃摪2锔忊儯

Sta艂o si臋! Poznali艣my naszych nowych przyjaci贸艂 z Hiszpanii. Po zaj臋ciach projektowych, w kt贸rych dzi艣 brali艣my udzia艂, mo偶emy stwierdzi膰, 偶e to bardzo go艣cinni i otwarci ludzie. Mi艂膮 niespodziank膮 by艂o dla nas powitanie przygotowane przez najm艂odszych uczni贸w Colegio El Monte. Poznali艣my szko艂臋 (niekt贸rzy stwierdzili, 偶e czuj膮 si臋, jakby wchodzili do Hogwartu) nauczycieli i uczni贸w. Mogli艣my wej艣膰 na zaj臋cia do wielu sal lekcyjnych. Sp臋dzili艣my te偶 z naszymi kolegami przerw臋 (30 minutow膮馃槂). W przyjaznej atmosferze up艂yn臋艂o wsp贸lne zdrowe andaluzyjsko-polskie 艣niadanie. Skosztowali艣my tutejszych specja艂贸w (przepysznej szynki馃悥, salsy pomidorowej z oliw膮), a nasi partnerzy zachwycali si臋 smakiem oscypk贸w馃悘. Na koniec wsp贸lnych zaj臋膰 obejrzeli艣my przygotowane przez obie strony prezentacje o naszych krajach i szko艂ach. Po konwersacjach w ma艂ych grupach, kt贸re pozwoli艂y nam si臋 nawzajem pozna膰, rozstali艣my si臋 z nadziej膮, 偶e czas do jutra szybko up艂ynie. Kr贸tko dodamy, 偶e popo艂udnie sp臋dzili艣my w pi臋knym parku i nad morzem, kt贸re – cho膰 spowite mg艂膮 – zrobi艂o na nas spore wra偶enie. I cho膰 kilka razy autobus odjecha艂 nam sprzed nosa, by艂o bardzo weso艂o鈥︷煒

1 z 2