Laureaci konkursu plastycznego „Mój wymarzony zawód”

Cieszymy się, że wśród laureatów konkursu plastycznego „Mój wymarzony zawód” znaleźli się nasi uczniowie – Piotr Bartkowiak z klasy II b (opiekun – pani Ewa Michalak – Wójcik) oraz Anastazja Krawczyk z klasy Ib (opiekun – pani Romualda Chrobot). Wzięli oni udział w uroczystej gali, która odbyła się w poniedziałek 10 grudnia w auli ODN w Kaliszu. Oprócz nagród i upominków na dzieci czekał Mikołaj.

Konkurs, w którym brali udział uczniowie klas I-III z subregionu kaliskiego, zorganizowało CWRKDiZ w Kaliszu – instytucja, z którą współpracujemy w ramach doradztwa zawodowego. Zadaniem do wykonania było zinterpretowanie plastyczne tego, czym uczniowie chcieliby zajmować się w przyszłości.

Sukces dzieci jest tym większy, że do organizatora wpłynęło blisko 500 prac.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy pozostałym uczniom z klas I-III, którzy wzięli udział w konkursie.

Anna Broda