Laboratoria Przyszłości – wirtualne wycieczki po Europie

Na lekcjach edukacji informatycznej uczniowie klas I-III z Dzielic za pomocą wirtualnej rzeczywistości zwiedzali Wielką Brytanię, Hiszpanię oraz Francję. Odbyli wirtualne wycieczki po stolicach tych państw. Na filmach i zdjęciach 360º zobaczyli m.in. Pola Marsowe z wieżą Eiffla, Luwr, katedrę Notre-Dame, Pałac Westminsterski z Big Benem, nowoczesną architekturę Londynu i Madrytu, ujrzeli wnętrze katedry Sagrada Família.

Zakup zestawu 4 szt. gogli ClassVR Premium wraz z licencją na dostęp do portalu wirtualnych  został sfinansowany w ramach programu Laboratoria Przyszłości – inicjatywy edukacyjnej realizowanej przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

#LaboratoriaPrzyszlosci #LaboratoriaPrzyszłości