Kursy  autobusu szkolnego w maju (4-14.05.2021)

RANO od 4.05.2021 r. do 14.05.2021 r. (klasy I-III, dzieci przedszkolne i niepełnosprawne)

Trasa 1 godz. 7.00 (od poniedziałku do piątku)

Wolenice (przystanek autobusowy) – Dzielice (przystanek autobusowy)  – Dąbrowa ( salka, sklep ) – Rozdrażewek ( pętla autobusowa)    Rozdrażewek (posesja nr 16)  Rozdrażew (ul. T. Kościuszki) – Rozdrażew (szkoła). 

Trasa 2 godz. 7.25 (od poniedziałku do piątku)

Rozdrażew (szkoła)  – Maciejew (skrzyżowanie pod lasem) – Maciejew (przystanek – centrum) – Maciejew (posesja nr 3) Trzemeszno (przystanek autobusowy) –  Rozdrażew (przedszkole) – Rozdrażew (szkoła)  – szkoła Integracyjna w Krotoszynie (ul. Błonie) –  szkoła specjalna w  Krotoszynie (ul. Ostrowska)    Rozdrażew (szkoła).

PO POŁUDNIU od 4.05.2021 r. do 14.05.2021 r. (klasy I-III dzieci przedszkolne  i niepełnosprawne)

Trasa 1 godz. 12.30 ( od poniedziałku do piątku – tylko dzieci niepełnosprawne)

Rozdrażew (szkoła)  – Krotoszyn szkoła Specjalna ul. Ostrowska – szkoła Integracyjna (ul. Błonie) – Dąbrowa (przystanek autobusowy) – Rozdrażew (szkoła).

Trasa 2 godz. 12.50 (od poniedziałku do piątku) 

Rozdrażew (szkoła) – Dąbrowa (salka, sklep) – Rozdrażew (szkoła).

Trasa 3 godz. 13,00 (od poniedziałku do piątku)

Rozdrażew  (szkoła) – Rozdrażew (przedszkole ) – Rozdrażew (ul. T. Kościuszki)  – Rozdrażewek (pętla autobus.) – Rozdrażewek (posesja nr 16 – przystanek autobusowy) – Rozdrażewek (posesja nr 11) Maciejew ( skrzyżowanie pod  lasem)Maciejew (centrum wsi, przystanek autobusowy) – Maciejew (posesja nr 3 przystanek ) – Trzemeszno (przystanek autobusowy)  – Rozdrażew (szkoła). 

Obraz postcardtrip z Pixabay