Konkurs plastyczny „Chronimy Zwierzynę Drobną”

Jak co roku uczniowie naszej szkoły brali udział w tym konkursie, wykonując prace na określany temat.

W dniu 29 stycznia 2021 roku komisja konkursowa dokonała oceny prac.

Nadesłano prawie 250 prac, spośród których komisja konkursowa wyróżniła 25.

Uroczyste wręczenie nagród nastąpiło 5 lutego 2021 roku przed budynkiem Starostwa Powiatowego w Krotoszynie. Wręczenia dokonali członkowie komisji oraz miejscowi włodarze w składzie: Paweł Lisiak – Łowczy Krajowy, Paweł Radojewski – Wicestarosta Krotoszyński, Franciszek Marszałek – Burmistrz Krotoszyna, Dariusz Dębicki – Burmistrz Sulmierzyc, Tomasz Lesiński – Burmistrz Kobylina, Mariusz Dymarski – Wójt Rozdrażewa, Eugeniusz Jakubiak – przedstawiciel UMiG Odolanów, Przemysław Jędrkowiak – Dyrektor ZOPO w Krotoszynie, Przemysł Wójcik – Naczelnik WEKiS, Danuta Kułaga – Naczelnik WOŚR.

W gronie wyróżnionych znalazła się nasza uczennica z kl. VI Agata Mikołajczyk oraz uczeń z I klasy Patryk Liberski ze szkoły filialnej w Dzielicach.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Ewa Głód