Komunikat w sprawie zakończenia roku szkolnego 26 czerwca 2020 r.
  1. Nie przewiduje się uroczystego zakończenia roku szkolnego.
  2. Autobus szkolny nie będzie kursował.
  3. Msza święta na zakończenie roku szkolnego o godzinie 11:00 (opiekę sprawują rodzice).
  4. Wychowawcy klas 1-7 wydadzą w klasach świadectwa, listy gratulacyjne i nagrody:
    – od 9:00 do 9:45 świadectwa odbierają uczniowie z Rozdrażewa,
    – od 10:00 do 10:45 świadectwa odbierają uczniowie z pozostałych miejscowości.
    Odbioru mogą dokonać rodzice.
  5. Wychowawcy zbiorą podręczniki w pakietach (z uzupełnionym wykazem) i książki do biblioteki (z załączoną kartką, na której zostaną wpisane numery książek, nazwisko i imię oraz klasa).
    Nie będziemy odbierać kluczyków do szafek.
  6. Rozdanie świadectw ukończenia szkoły podstawowej i pożegnanie klas ósmych odbędzie się o godzinie 12:15 na placu szkolnym (w przypadku niepogody w holu gimnazjum). W pożegnaniu uczestniczą uczniowie, wychowawca, zaproszeni goście i rodzice.
  7. Laptopy wypożyczone do pracy zdalnej należy złożyć w sekretariacie szkoły.
  8. Szkoły filialne kończą rok szkolny wg własnych ustaleń.
  9. Przestrzegamy zasady bezpieczeństwa związanych z COVID -19 (zachowujemy dystans społeczny, dezynfekujemy ręce, nosimy maseczki).

/-/ Krzysztof Broda