Komunikat – dyżury placówek oświatowych w okresie wakacji

Gmina Rozdrażew informuje, że w trakcie zbliżających się wakacji gminne placówki oświatowe zapewniają opiekę przedszkolną dla dzieci, które uczęszczały w bieżącym roku do przedszkoli lub oddziałów przedszkolnych na terenie gminy.

Opieka będzie sprawowana w następujący sposób:

1. W lipcu w Publicznym Przedszkolu w Rozdrażewie w wybranym przez rodziców wymiarze czasowym. UWAGA! – tylko jedna grupa – pierwszeństwo dla dzieci rodziców pracujących
  • 5 godzin (8:00 do 13:00 )Odpłatność dzienna za wybrane posiłki (śniadanie 2,00 zł, obiad 4,00 zł, podwieczorek 1,50 zł),
  • powyżej 5 godzinOdpłatność dzienna za wybrane posiłki (śniadanie 2,00 zł, obiad 4,00 zł, podwieczorek 1,50 zł) oraz opłata  dodatkowa 1,30 zł za każdą godzinę powyżej 5 godzin za wyjątkiem dzieci 6-letnich.
    Przedszkole będzie czynne od godz. 6:30 do godz. 15:30

2) W sierpniu oddziały przedszkolne w Szkole Podstaw:owej w Rozdrażewie w wybranym przez rodziców wymiarze czasowym:

• 5 godzin (8:00 do 13:00)Odpłatność dzienna za wybrane posiłki (śniadanie 2,00 zł, obiad 4,00 zł),
  • powyżej 5 godzinOdpłatność dzienna za wybrane posiłki (śniadanie 2,00 zł, obiad 4,00 zł) oraz opłata dodatkowa 1,30 zł za każdą godzinę powyżej 5 godzin za wyjątkiem dzieci 6-letnich.
    Oddziały będą czynne od godz. 7:00 do godz. 15:00

Zgłoszenie należy dokonać na załączonym formularzu do 18 czerwca 2024r. Wypełniony formularz należy złożyć w placówkach, które obecnie sprawują opiekę nad dzieckiem. O przyjęciu decyduje Dyrektor danej placówki biorąc pod uwagę liczbę wolnych miejsc oraz racjonalne przesłanki przyjęcia dziecka.

Załącznik: