Klasy piąte we Wrocławiu

Piątek 22 lutego klasy Va i Vc spędziły we Wrocławiu. Dzień rozpoczęły w Sky Tower, wjeżdżając na taras widokowy i podziwiając panoramę miasta oraz rozległy widok wokół Wrocławia. Następnie uczniowie udali się do Hydropolis, gdzie zgłębiali tajniki wody oraz uczestniczyli w warsztatach, które okazały się być dla wszystkich niezwykle atrakcyjną pierwszą lekcją chemii. Po lekcji chemii odbyła się lekcja historii. Uczestnicy wycieczki przenieśli się w czasy średniowiecza i zwiedzili archikatedrę wrocławską na Ostrowie Tumskim. Po tych intensywnych zajęciach przyszedł czas na posiłek w galerii Vroclawia i ostatni punkt programu, czyli seans filmowy w Cinema City. Film pt. „O psie, który wrócił do domu” dostarczył wielu wzruszeń, a także nieco innego spojrzenia na życie zwierząt. Zadowoleni i pełni wrażeń wróciliśmy do Rozdrażewa.

« 1 z 3 »