„Kim będę”

We wrześniu br. odbył się w Warszawie ogólnopolski konkurs plastyczny „Kim będę”, zorganizowany przez Fundację Honor Pomagania Dzieciom. Głównym założeniem konkursu było zainspirowanie uczestników do poszukiwań informacji o zawodach i świecie pracy. Z naszej szkoły wysłano na konkurs 3 bardzo ciekawe prace uczniów z klasy IIB. Prace wykonali: Oliwier Banaszkiewicz, Milena Gryszka i Weronika Karwik. Miło nam poinformować, że nasi uczniowie zajęli II miejsce! To niezwykły sukces naszych małych artystów i wielkie wyróżnienie naszej szkoły w skali ogólnopolskiej. Serdecznie gratulujemy i życzymy, aby w przyszłości udało im się zdobyć wymarzony zawód i zrealizować wszelakie plany, nie tylko te zawodowe.

Ilona Krysztofowicz-Król