Kartka dla ukraińskich żołnierzy ❤️🇺🇦

W październiku br. w naszej szkole oraz w szkole w Nowej Wsi ogłoszona została akcja wykonania kartki dla ukraińskich żołnierzy. We współpracy z naszymi przyjaciółmi z Zaporoża i zgodnie z ich sugestią uczniowie zostali poproszeni o wykonanie okolicznościowych kartek, które będą dostarczone do Zaporoża, a stamtąd trafią na front. Nasi uczniowie kolejny raz wykazali się wielkim zaangażowaniem, pomysłowością i kreatywnością. Do Zaporoża trafi ponad 250 pięknych, kolorowych kartek, które są znakiem naszej pamięci, wsparcia oraz podziękowania za waleczną walkę. Dla nas, w przededniu Święta Odzyskania Niepodległości jest to szczególny akt jedności z narodem ukraińskim.

Dziękuję przede wszystkim uczniom za ich piękne, oryginalne prace, dziękuję Pani Ewie Głód i Pani Katarzynie Matyniak oraz wszystkim wychowawczyniom z klas 1-3 za pomoc i zmotywowanie uczniów do pracy.

Ilona Krysztofowicz-Król