III miejsce dziewcząt w mistrzostwach powiatu w piłce ręcznej

6 marca w Koźminie Wlkp. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Krotoszyńskiego w Piłce Ręcznej rocznika 2006 i młodsze w kategorii dziewcząt. O mistrzostwo walczyły drużyny ze szkół podstawowych z Kobylina, Mokronosu, SP 3 Koźmin Wlkp. i Rozdrażewa.

Dziewczęta z naszej szkoły zajęły III miejsce przygrywając z Kobylinem 2:3, remisując z SP 3 Koźmin Wlkp. i wygrywając z Mokronosem 9:1

Naszą szkołę reprezentowały: Frąckowiak Zuzanna z kl. VIIa, Kordus Marta i Kowalczyk Magdalena z kl. VIIb, Dąbrowska Agata, Kowalska Wiktoria i Wójcik Oliwia z kl. VI, Maryniak Ewa, Patalas Kamila, Talarczyk Julia, Waliszewska Oliwia z kl. Va oraz Motyl Agata, Pawlak Marcelina, Ratajczak Daria i Szczur Anna z kl. Vb.

Gratulujemy sukcesu.

Paweł Augustyniak