Hej kolęda, kolęda…

Pod takim hasłem przebiegało wspólne śpiewanie kolęd w Sali wiejskiej w Dzielicach, zorganizowane przez tutejszą Szkołę Filialną. Dzieci z zaangażowaniem i przejęciem, w przepięknych strojach, zaprezentowały wyuczone w szkole kolędy. Do wspólnego śpiewania włączyli się również zaproszeni gości: wójt Rozdrażewa, dyrektor Szkoły Podstawowej w Rozdrażewie oraz ksiądz proboszcz, jak również przybyli na to spotkanie liczni mieszkańcy Dzielic, Wolenic i Dębowca. Oprócz śpiewania kolęd nauczycielki miejscowej szkoły przedstawiły wiele ciekawych informacji na temat kolęd. Przedszkolaki natomiast zaprezentowały układ taneczny do znanej kolędy. A potem był czas, aby skosztować słodkości przygotowanych przez rodziców. Popołudnie upłynęło wszystkim w przyjemnej, miłej i świątecznej jeszcze atmosferze.