EuroWeek 2018

W terminie 2-6 października, dziesięcioro uczniów Szkoły Podstawowej w Rozdrażewie wraz z uczniami Szkoły Podstawowej w Baszkowie i Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Krotoszynie wzięło udział w obozie EuroWeek w Długopolu Dolnym na Ziemi Kłodzkiej. Program ten jest specjalnym obozem edukacyjnym pozwalającym młodym ludziom aktywnie włączyć się w życie demokratycznego społeczeństwa dzisiejszej Europy.

Zajęcia prowadzone były w języku angielskim, w formie interaktywnych warsztatów, gier stymulacyjnych i praktycznych ćwiczeń przez szkoleniowców Fundacji EuroWeek różnych narodowości.

Dzięki temu wyjazdowi, nasi uczniowie mogli rozwinąć umiejętności językowe oraz cenione w chwili obecnej umiejętności społeczne: przewodzenia, autoprezentacji oraz pracy w zespole.

Katarzyna Matyniak