Eliminacje szkolne XV Gminnego Festiwalu Piosenki Dziecięcej

24 maja w Szkole Podstawowej w Rozdrażewie odbyły się eliminacje szkolne do XV Gminnego Festiwalu Piosenki Dziecięcej pod hasłem ,,Piosenka jest dobra na wszystko”.Podczas eliminacji swoje umiejętności wokalne zaprezentowało 19 uczniów z kl I-III. Celem eliminacji było wyłonienie 6 uczniów którzy będą reprezentować naszą szkołę podczas gminnego festiwalu który odbędzie się 28-05-2018 r. Jury w składzie p.Piotr Ratajczak oraz p.Honorata Ostój najlepiej oceniło następujących wykonawców: J. Wałęsa, N. Lis, M. Trawińską, M. Borowczyk,W. Bartkowiaka (wszyscy z kl III a ). Uczniów tych przygotowała p. Wiesława Maciołowska oraz E. Polerowicz z kl II przygotowaną przez p.Jolantę Adamiak.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Jolanta Adamiak