Edukacja Inspiracja – przygód ciąg dalszy

W sobotę 30 stycznia przedstawiciele naszej szkoły brali udział w spotkaniu uczestników dwóch (trzeciej i czwartej) edycji programu Edukacja  Inspiracja.

Realizatorów zeszłorocznego projektu „Na początku była… zabawa” godnie reprezentowali Klaudia Cugier i Hubert Kubiak z klasy VIIc. Miło nam było słyszeć od osób z całej Polski wiele dobrych słów o naszych działaniach i ich efektach. Cieszy też to, że nasze pomysły zainspirowały uczestników kolejnej edycji.

Podczas kilkugodzinnego spotkania mieliśmy też okazję dowiedzieć się, z czym zmierzą się grupy realizujące projekty w czwartej – tegorocznej edycji (między innymi nasi szóstoklasiści poznający sylwetkę Wiktora Pniewskiego). A to za sprawą telekspresowej relacji pana Macieja Orłosia.

Krótki materiał o tym wydarzeniu, wspomnianą telekspresową zapowiedź oraz kilka zdjęć (jeśli uważnie się przyjrzycie, nas znajdziecie) można znaleźć pod tym linkiem:

https://www.szkolazklasa.org.pl/edukacja-inspiracja-spotkanie-uczestnikow-dwoch-edycji/ 

Anna Broda