Dzień Życzliwości i Pozdrowień

21 listopada obchodziliśmy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Tego dnia każdy przedszkolak i uczeń klas młodszych otrzymał na wejście do szkoły uśmiech. Dzieci witali przedstawiciele Małego Samorządu Uczniowskiego wręczając naklejki z uśmiechniętą buźką. O tym, jak należy odnosić się do siebie przypominały gazetki oraz hasła i sentencje zawieszone na szkolnych korytarzach. Kady mógł na planszach pod hasłem „Zatrzymaj się kolego i napisz coś miłego” wyrazić swoje pozytywne myśli w postaci miłych słów lub rysunków. W tym dniu każdemu towarzyszył serdeczny, życzliwy uśmiech oraz ważne „czarodziejskie” słowa: PRZEPRASZAM, PROSZĘ, DZIĘKUJĘ.

Chcesz być lubianym, mieć wielu przyjaciół – używaj ich często (nie tylko od święta), bądź uśmiechnięty, życzliwy i uprzejmy.