Dzień Pluszowego Misia

Prawie każdy w swoim życiu posiadał lub posiada jakiegoś pluszowego przyjaciela, do którego mógł się przytulić i powierzyć najskrytsze sekrety. Z myślą o tych milutkich zabawkach wymyślono Dzień Pluszowego Misia, który przypada 25 listopada.

W naszej szkole dzieci z klas I-III i przedszkolaki obchodziły ten dzień w piątek- 24 listopada. Każdy przyniósł ze sobą ulubioną maskotkę. Czego tam nie było? Przede wszystkim misie różnej maści i różnych rozmiarów oraz małpy, psy, kozioł, wąż, owca i inne stwory. Oczywiście, najważniejszą postacią był niedźwiedź i to nie byle jaki, bo dorosły, żywy, w najprawdziwszym futerku. Rozdawał wszystkim cukierki, zagadywał i „przybijał piątki”. Kiedy już się mocno spocił i wrócił do swojej gawry, dzieci nadal świętowały. Kredki, pastele i kreda poszły w ruch. Na głównym, szkolnym korytarzu rozwinięto rulon papieru i natychmiast zaczęły się na nim pojawiać kolorowe pluszaki.

Zabawki towarzyszyły uczniom podczas wszystkich zajęć, a nawet wzięły udział w zabawach sportowych trzecioklasistów.

Misie!

Do zobaczenia w przyszłym roku!

Uczniowie z wychowawczyniami