Dzień Pluszowego Misia

Dzień Pluszowego Misia to święto, które jest obchodzone 25 listopada. Data nie jest przypadkowa, ponieważ tego dnia przypada rocznica powstania maskotki – pluszowego misia. Pluszowy miś stał się przyjacielem wszystkich dzieci, a każde z nich ma swojego ulubionego. Dlatego właśnie tego dnia wszyscy uczniowie klas I-III i przedszkolaki przynieśli ze sobą swoje misiowe przytulanki.

Żeby było ciekawie i wesoło zorganizowano na szkolnych korytarzach „rysownie na kolanie”. Każdy mógł wykazać się plastycznie, rysując swojego ulubionego pluszaka. Były też oczywiście wspólne pląsy i tańce, a w klasach inne gry i zabawy tematyczne według własnego uznania. Najważniejszym wydarzeniem dnia były odwiedziny dużego niedźwiedzia, który rozdawał dzieciom cukierki, bawił się z nimi i zagadywał.

Ten dzień pełen uśmiechu, radości i wspólnej zabawy z pewnością na długo zapadnie wszystkim w pamięci.