Dzień Pluszowego Misia

I znów uczniowie klas I-III przeżywali radosny dzień. 26 listopada obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Wszyscy liczyli na to, że tak, jak co roku odwiedzi nas duży niedźwiadek. Niestety nie mógł przybyć, ale tradycyjnie zostawił dla wszystkich cukierki. Dzieci nie czuły się jednak osamotnione, bo przez cały dzień towarzyszyły im ich ulubione przytulanki. Oczywiście najczęściej były to pluszowe misie różnej wielkości i barwy: całkiem spore i całkiem malutkie, szare i kolorowe, skromne i przystrojone np. w kokardy, czy serduszka. Najciekawiej było podczas przerw, ponieważ głośna muzyka mobilizowała do wspólnej zabawy – tańców i pląsów. Dla upamiętnienia dnia dzieci zapozowały do wspólnych fotografii. Wystąpiły w misiowych maskach, które wcześniej przygotowały na zajęciach lekcyjnych. Szkoda, że ten dzień trwał tak krótko. Będziemy go długo pamiętać.