Dzień Pluszowego Misia

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Tegoroczne święto przypadało w niedzielę, dlatego przedszkolaki już w piątek obchodziły ten wyjątkowy dzień. W przedszkolu jak co roku „Święto Pluszowego Misia” jest obchodzone bardzo szczególnie. Tego dnia każde dziecko przyniosło do przedszkola swojego najmilszego misia. Dzień zaczął się od przedstawienia historii powstania maskotki. Następnie bawiliśmy się przy misiowych przebojach, obejrzeliśmy prezentację multimedialną o znanych i lubianych misiach z dziecięcych bajek oraz obejrzeliśmy bajke z misiem w roli głównej. Dzieci z każdej grupy zaprezentowały swoje misie, opowiadały o nich. „Krasnale” i „Sówki” wykonały też śliczne misiowe maski i w ten sposób same mogły na chwilę przeistoczyć się w postać misia. Uroczystość przebiegła w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze.