Dzień Dziecka i Teatr Rodziców

Od samego rana rozpoczęliśmy świętowanie Dnia Dziecka. Pogoda sprzyjała radosnym harcom na placu przedszkolnym. Dzieci korzystały z różnych atrakcji: był dmuchany zamek, basen z kulkami, zabawy przy muzyce, kolorowe kredowe rysunki. Nie zabrakło chwili na odpoczynek w cieniu drzew. Po aktywnościach na świeżym powietrzu dzieci powróciły do przedszkola. Tam czekała na nich jeszcze jedna niespodzianka: sala przedszkolna zamieniła się w salę teatralną. Przedszkolaki zasiadły na widowni oczekując co będzie dalej się działo. Zabrzmiała muzyka, a na scenie pojawili się aktorzy. Niezwykli aktorzy, bo w role postaci bajkowych wcielili się Rodzice dzieci. Na twarzach przedszkolaków widać było zachwyt i zdziwienie. Niecodzienny widok mam i tatów, którzy zamienili się w Czerwonego Kapturka, mamę, babcię, gajowego, wilka, wiewiórkę, zajączka, liska, sowę, drzewa i narratorów. Na zakończenie przedstawienia przyszedł czas na zdjęcia i słodki poczęstunek. A wszystko dzięki szczęśliwemu zakończeniu bajki: uratowane babcia z Czerwonym Kapturkiem zaprosiły wszystkich na pyszny tort czekoladowy. Był to dzień pełen radości i niespodzianek. Z pewnością na długo pozostanie w pamięci dzieci i Rodziców 🙂

Od samego rana rozpoczęliśmy świętowanie Dnia Dziecka. Pogoda sprzyjała radosnym harcom na placu przedszkolnym. Dzieci korzystały z różnych atrakcji: był dmuchany zamek, basen z kulkami, zabawy przy muzyce, kolorowe kredowe rysunki. Nie zabrakło chwili na odpoczynek w cieniu drzew. Po aktywnościach na świeżym powietrzu dzieci powróciły do przedszkola. Tam czekała na nich jeszcze jedna niespodzianka: sala przedszkolna zamieniła się w salę teatralną. Przedszkolaki zasiadły na widowni oczekując co będzie dalej się działo. Zabrzmiała muzyka, a na scenie pojawili się aktorzy. Niezwykli aktorzy, bo w role postaci bajkowych wcielili się Rodzice dzieci. Na twarzach przedszkolaków widać było zachwyt i zdziwienie. Niecodzienny widok mam i tatów, którzy zamienili się w Czerwonego Kapturka, mamę, babcię, gajowego, wilka, wiewiórkę, zajączka, liska, sowę, drzewa i narratorów. Na zakończenie przedstawienia przyszedł czas na zdjęcia i słodki poczęstunek. A wszystko dzięki szczęśliwemu zakończeniu bajki: uratowane babcia z Czerwonym Kapturkiem zaprosiły wszystkich na pyszny tort czekoladowy. Był to dzień pełen radości i niespodzianek. Z pewnością na długo pozostanie w pamięci dzieci i Rodziców 🙂