Dzień Babci i Dziadka oraz bal nad bale

Dla Uczniów i przedszkolaków ze szkoły filialnej w Dzielicach ferie rozpoczęły się na wesoło. W niedzielne popołudnie, dzielicka sala, wypełniła się po brzegi. Zewsząd przyjechały babcie i dziadkowie naszych uczniów, aby wysłuchać wierszy, piosenek oraz zobaczyć zdolności taneczne najmłodszych. Za codziennie okazywaną miłość dziadków, wnuki – podziękowały wręczając Im, przygotowane przez siebie prezenty i laurki. Po występach był czas na rozmowy przy kawie i pysznych ciastach, o co zadbali rodzice.

W pierwszy dzień ferii odbył się w Dzielicach – „Bal nad bale”. Na zabawie nie zabrakło Pirata, Leśniczego, Elzy, Policjanta, Strażaka, Czarownicy, Księżniczki ….. i można by tak długo wymieniać. Były tańce, konkursy, zabawy animacyjne oraz loteria fantowa z nagrodami dla każdego uczestnika. Wszyscy bawili się wyśmienicie. Mamy, na których pomoc zawsze można liczyć, zadbały, aby dzieci zregenerowały siły, przygotowując dla nich poczęstunek.