Drużynowe mistrzostwa w badmintonie

W dniu 19 października 2017 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rozdrażewie odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Krotoszyńskiego w Badmintonie Szkół Podstawowych w kategorii dziewczyn i chłopców rocznik 2002 – 2004. Mistrzostwa zostały zorganizowane przez Krotoszyński Szkolny Związek Sportowy i Szkołę Podstawową w Rozdrażewie. W zawodach brało udział 30 zawodniczek i zawodników reprezentujących 6 szkół z terenu powiatu krotoszyńskiego.

Klasyfikacja zawodów w kategorii dziewczyn – 7 zespołów
1. SP Nowa Wieś
2. SP Rozdrażew I (Jędrkowiak Paulina, Piaszczyńska Ewa, Skrzypczak Oliwia)
3. SP nr 8 Krotoszyn
4. SP Rozdrażew II (Piaszczyńska Natalia, Kołodziejska Amelia, Gasik Julia)
5 – 6. SP Roszki
5 – 6. SP Smolice
7. SP nr 5 Krotoszyn

Klasyfikacja zawodów w kategorii chłopców – 3 zespoły
1. G Rozdrażew I (Sędziak Maciej, Zegar Jakub, Panek Kamil)
2. G Rozdrażew II (Nowak Kamil, Frąckowiak Filip, Dymarski Piotr)
3. SP nr 8 Krotoszyn

Zespoły z miejsc I – III otrzymały pamiątkowe dyplomy. Dodatkowo każdy zwycięski zespół otrzymał okazały puchar.

Zespoły, które zajęły I i II miejsce w swojej kategorii będą reprezentować powiat krotoszyński w finale rejonu kaliskiego.

Za przeprowadzenie zawodów, sędziowanie i obsługę techniczną odpowiedzialny był nauczyciel wychowania fizycznego Piotr Motyl.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w finale rejonowym!!!

Nauczyciele wychowania fizycznego