Drużynowe mistrzostwa powiatu w badmintonie

W dniu 30 października 2019 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rozdrażewie odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Krotoszyńskiego w Badmintonie Szkół Podstawowych w kategorii dziewczyn i chłopców w ramach Igrzysk Dzieci.
Drużyny reprezentujące Szkołę Podstawową w Rozdrażewie zajęły następujące miejsca:

• II miejsce w kategorii dziewczyn (II zespół: Jenifer Brown, Zuzanna Wolniak, Kinga Jackowska) – awans do finału rejonowego,
  • III miejsce w kategorii dziewczyn (I zespół: Partycja Teodorczyk, Agata Motyl, Anna Szczur),
  • II miejsce w kategorii chłopców (I zespół: Wiktor Kubiak, Wojciech Jakubek, Martin Hajdner) – awans do finału rejonowego,
  • IV miejsce w kategorii chłopców (II zespół: Filip Frąckowiak, Kacper Szczepanik, Wiktor Kowal).

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w finale rejonowym.

Nauczyciele wychowania fizycznego