„Dobroć dawana innym zawsze do nas powraca…”

Prawdziwość słów św. Pawła: „ Więcej szczęścia jest w dawaniu, aniżeli w braniu” potwierdziła w tym roku niezwykła hojność darczyńców i ofiarodawców dla Domów Chłopaków w Broniszewicach i Zdunach oraz dla hospicjum w Pleszewie.

Wyrazy ogromnej wdzięczności w imieniu tych Domów i naszym kierujemy do Dyrekcji SP w Rozdrażewie za możliwość przeprowadzenia zbiórki darów dla tych placówek na terenie naszej szkoły. Z całego serca dziękujemy Uczniom naszej szkoły i ich Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom szkoły za wielkie serce i mnogość ofiarowanych darów, p. Lilce Paterek, p. Elwirze Panek, Mater Mea oraz Wszystkim – tym znanym nam i wielu bezimiennym – Ofiarodawcom i Darczyńcom, a także naszym Księżom za zachętę skierowaną do parafian.

W tym roku po raz pierwszy zwróciliśmy się o wsparcie naszej akcji do sklepów na terenie naszej gminy. Składamy podziękowania Właścicielom, Kierownictwu i zaangażowanym Ekspedientkom sklepów, a przede wszystkim hojnym ofiarodawcom – Klientom sklepów w Rozdrażewie: „Bestry” p. Marioli i Andrzeja Bestrych, „Jaga” p. Mirosława i Jadwigi Udzików, „Kamil” oraz sklepu w Maciejewie P. Wiesławy Udzik, Dino Polska S.A., sklepów w Grębowie i Wałkowie p. Katarzyny Zawodnej oraz apteki „Medica”.

Wszystkie dary wraz z życzeniami zdołaliśmy przekazać potrzebującym jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia. Dzielimy się z Wami ich ogromną wdzięcznością i radością.

Dziękujemy wszystkim Ludziom Dobrej Woli, którzy pomogli nam w zbiórce i transporcie darów.

Życzymy Wam Wszystkim Kochani Darczyńcy i Wolontariusze
Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia!

Wolontariusze SP w Rozdrażewie
wraz z Opiekunami