Corrispondenza dall鈥橧talia 馃嚠馃嚬

Kolejny dzie艅 zada艅 projektowych zacz臋li艣my w zaprzyja藕nionej szkole. Uczniowie przedstawili nam histori臋 miasta Vico Equense, a nast臋pnie udali艣my si臋 do Castello Giusso, gdzie obejrzeli艣my wyst臋p naszych koleg贸w z W艂och.

Kolejnym punktem realizacji zada艅 projektowych by艂a wizyta w Musseo Mineral Ogico Campano. Ciekawostk膮 jest, 偶e w tym muzeum odnale藕li艣my akcenty z Polski.
Po po艂udniu wybrali艣my si臋 na spacer do Sorento, a wiecz贸r zako艅czyli艣my urodzinami naszej kole偶anki 馃巶

Ostatni dzie艅 projektowy sp臋dzili艣my w zaprzyja藕nionej szkole. Brali艣my udzia艂 w zaj臋ciach z programowania, a nast臋pnie odta艅czyli艣my wsp贸lnie belgijk臋. Du偶o 艣miechu i rado艣ci przyni贸s艂 nam mecz w siatk贸wk臋.

Najtrudniejsze dla nas by艂o po偶egnanie, jednak realizacja projektu dobieg艂a ko艅ca.
Po po艂udniu z Ferdinando Di Ruocco dokonali艣my ewaluacji projektu i otrzymali艣my certyfikaty. Wszystkie za艂o偶one cele projektu zosta艂y zrealizowane.

Chcieliby艣my, aby te wspomnienia na zawsze pozosta艂y w naszej pami臋ci.