Corrispondenza dall’Italia ­čç«­čç╣

Dzisiejsze zaj─Öcia projektowe odby┼éy si─Ö w szkole Instituto Comrensivo Gian Battista Della Porta w Vico Equence. Zostali┼Ťmy przyj─Öci bardzo uroczy┼Ťcie.

Uczniowie od┼Ťpiewali hymn narodowy ÔÇ×Il Canto degli ItalianiÔÇŁ i zata┼äczyli tarantell─Ö, a my ÔÇ×Mazurka D─ůbrowskiegoÔÇŁ i poleczk─Ö.

Po powitaniu zwiedzali┼Ťmy szko┼é─Ö. Zobaczyli┼Ťmy jak ucz─ů si─Ö mi─Ödzy innymi: j─Özyka francuskiego, matematyki, nauk ┼Ťcis┼éych i plastyki. Po kr├│tkiej przerwie przedstawili┼Ťmy prezentacj─Ö o naszej szkole i rozdali┼Ťmy foldery (oczywi┼Ťcie w j─Özyku angielskim). Pocz─Östowali┼Ťmy nowych koleg├│w smako┼éykami z Polski. Na zako┼äczenie naszego spotkania zjedli┼Ťmy pizz─Ö, mi┼éo sp─Ödzili┼Ťmy czas i nawi─ůzali┼Ťmy pierwsze przyja┼║nie.

Z niecierpliwo┼Ťci─ů czekamy na jutrzejszy dzie┼äÔÇŽ ­čç«­čç╣­čçÁ­čç▒