Balik karnawałowy

Karnawał to czas zimowych balów, pochodów i zabaw. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły i długo przez nich wyczekiwany W końcu nadszedł ten dzień. 4 lutego dzieci z oddziału „ Krasnale” oraz „Sówki” przybyły w pięknych przebraniach do przedszkola. Wygląd sal wprowadzał dzieci w wesoły nastrój i zachęcał do wspólnej zabawy. W tym dniu w naszym przedszkolu zagościły księżniczki, rycerze, żołnierze, strażacy piraci, koty, postacie Spider-man… Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Dzieci uczestniczyły w zabawach w rytm muzyki, brały udział w konkursach, a przy tym świetnie się bawiły. Przedszkolaki uczestniczyły w paradzie strojów, tańczyły w kółeczkach, tworzyły pociągi, oraz bawiły się przy piosenkach z pokazywaniem. Podczas balu dzieci miały również możliwość odpocząć przy seansie filmowym i poczęstunku. W całym tym dniu towarzyszyła nam bajkowa atmosfera, która na długo pozostanie w pamięci naszych pociech.