Bal karnawałowy

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Dziś (19 lutego) nasze przedszkole wyglądało jak miejsce z bajki. Były tu księżniczki, rycerze i inne postacie ze znanych i lubianych bajek. Wystrój sali wprowadził w karnawałowy nastrój i zachęcał do wesołej zabawy. Urządziliśmy paradę strojów, konkurs tańca, zabawy w pociąg i kółeczka oraz wiele innych wesołych pląsów. Dzieci z wielką ochotą uczestniczyły we wspólnych zabawach i konkursach. Niespodzianką był występ MAGIKA, w czasie którego dzieci mogły zobaczyć niezwykły świat iluzji. Podczas balu dzieci miały możliwość odpocząć przy słodkim poczęstunku i soku. Dodatkową atrakcją było malowanie twarzy 😉 Zabawa karnawałowa umożliwiła dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości, a to było głównym celem zorganizowanego balu.