Bal karnawałowy klas I-III

Nie tylko przedszkolaki czekały z utęsknieniem na tegoroczny bal karnawałowy. Również dzieci klas I-III nie mogły doczekać się, kiedy będą mogły wspólnie pobawić się i potańczyć.

Wreszcie nadszedł ten dzień. 12 lutego na hali sportowej zgromadzili się uczniowie ze swoimi wychowawczyniami. Każdy chciał na te trzy godziny przeistoczyć się w ulubionego bohatera bajki, filmu lub jakąś ciekawą postać z realnego świata. Dzieci chętnie bawiły się przy muzyce, brały udział we wspólnych pląsach i zabawach. Na koniec odbyła się loteria fantowa – każdy los wygrywał. Uśmiechnięci i zadowoleni wróciliśmy do domów, by cieszyć się trwającymi feriami.

Czas karnawału już minął, ale wspólna fotografia będzie nam przypominać o miło spędzonych chwilach.