Bal karnawałowy klas I-III

W poniedziałek 14 stycznia w godz. od 10.00 do godz. 13.00 w naszej szkole odbył się balik karnawałowy. Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez wszystkie dzieci z klas I-III. Tego dnia hala sportowa zamieniła się w salę balową. Dzięki pomocy nauczycieli pomieszczenie zostało przyozdobione udrapowanymi tkaninami i różnobarwnymi balonami. Taki wygląd hali wprowadził dzieci w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy. Dzieci przebrane w kolorowe stroje, wcieliły się w bohaterów znanych bajek i filmów. Wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się wyśmienicie! Zabawa urozmaicana była ciekawymi konkursami, a zwycięzcy byli nagradzani cukierkami. Odbyła się także loteria fantowa. W czasie przerwy dzieci miały czas na słodki poczęstunek. Była to również okazja do wykonania sobie pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach. Niestety, radosna zabawa musiała się skończyć. Po godzinie 13.00 zadowoleni i pełni wrażeń uczniowie wrócili do swoich domów.