Bal karnawałowy

Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Dzieci przygotowały się do niego wykonując stroje karnawałowe, pomagały w wykonywaniu dekoracji oraz poznawały różne kroki taneczne. 20 lutego już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, księżniczki, rycerzy, policjantów, Spider-Mana, Batmana… Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Przedszkolaki świetnie bawiły się w rytm muzyki porywającej do tańca oraz brały udział w najróżniejszych konkursach. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku. Na zakończenie balu odwiedził nas MAGIK, który zaprezentował nam świat iluzji. Bajkowa atmosfera na długo pozostanie w pamięci naszych pociech.