Po trzech dniach egzaminacyjnych zmagań uczniowie klasy VIII b wybrali się na zasłużony odpoczynek. Podczas dwudniowego wyjazdu świetnie się bawili na Ziemi Kłodzkiej. Tym razem postawili na aktywne spędzanie czasu, dlatego oddali się grom zespołowym i podziwianiu piękna przyrody. Zregenerowani wracają do szkoły, by zawalczyć o swoje świadectwa, a wkrótce dokonać ważnego wyboru nowej szkoły.








